Do trzech razy sztuka, czyli heeej (na) Hetman!

• autor: Victoria_LDZ, 2014-09-10 19:45

Zawodnicy trenera Tadeusza Świecha ze swojego pierwszego wyjazdu pod jego wodzą wrócili na tarczy. Rąbień po raz kolejny wyraźnie nas pokonał. Victorii nie pozostaje nic innego, jak poszukać pierwszych punktów w niedzielę na Potokowej, gdzie podejmie starego znajomego - Hetmana Łódź.

Trener naszego zespołu podał kadrę na to spotkanie:

1.Wołczyński, 3.Dembiński, 4.Pluciński, 5.Kałka, 8.Franc, 9.Karłat, 10.FIjałkowski, 11.Woźniakowski, 12.Benka, 14.Karasiński, 17.Dawidowicz, 19.Bojanowski, 21.Łągiewczyk, 24.Bogusiak, 28.Hajkowski, 29.Litkowski, 33.Wolniak, 39.Walczak

Zbiórka dla zawodników zaplanowana jest na godzinę 13:15.

Historia spotkań pomiędzy Victorią, a Hetmanem liczy siedemnaście odsłon, w tym jedną w Pucharze Polski. Nasi niedzielni goście rozpoczynali rywalizację jako grupa kolegów, w większości niepełnoletnich, owładniętych chęcią gry w piłkę "w prawdziwej lidze". W celu założenia klubu musieli poprosić o pomoc swoich starszych, już posiadających dowody, kolegów. W pierwszych latach istnienia nie wydawało się, że z tej mąki będzie chleb - Hetman przegrywał dużo i wysoko, a punkty, które zdobywał, niemal zawsze były wydarzeniem kolejki. Na Teofilowie, gdzie rozgrywali swoje mecze na wąskim boisku szkolnym, mieli dwóch silniejszych rywali - Tornado i Eltę, okupujących boisko na Rojnej. Nikt się nie spodziewał, że z tej trójki to właśnie Hetman pozostanie w grze. Tymczasem, po rozwiązaniu seniorów Elty, część z nich przeszła do Hetmana, który stał się wpierw równorzędnym partnerem dla Victorii, żeby w ostatnich czterech meczach zwyciężyć aż trzykrotnie i raz zremisować. Ponadto dwukrotnie wziął udział w barażach o Klasę A.

Ogólnie bilans jest korzystny dla Victorii - 17 meczów, 9 zwycięstw, 4 remisy, 4 porażki, bramki 57-33, ale ostatni mecz w Rąbieniu, gdzie Hetman rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza, Victoria przegrała aż 0:5.

Tyle względem statystyki. Victoria sezon rozpoczęła źle. Nadal trwa szukanie optymalnej obsady dla niektórych pozycji oraz szlifowanie zagrań oraz taktyki. Nie należy również zapominać o rekordowej chyba liczbie transferów "do klubu", co spowodowało powstanie całkiem nowej "kapeli". Kiedy trybiki zaskoczą? Oby już w niedzielę, bo Kubiak i S-ka nie odpuszczą żadnej piłki.

autor: ~Spadek do C klasy, sorry niema C kalsy ... 2014-09-14 18:14:59

avatar 1-2 Jak można przegrać mecz z drużyną która nie miała trenera i tylko 1 zmianę ? Wyglądało to tak jakby ktoś działał specjalnie na szkodę. Wygrywaliście 1-0 , po czy jest zdjęty człowiek który strzelił bramkę i jest jednym z lepszych na boisku. Są 4 groźne sytuację dla Hetmana i niema żadnej reakcji z ławki, dlaczego? Po czym tracicie 2 brami (do przewidzenia) a reakcja z ławki jest taka że wchodzi "Prezes" na utrzymanie wyniku zbieg okoliczności? (chyba nikt nie liczył że strzeli 2 bramki?) Kolega z nr 6 na obronie był zaginiony w akcji. Lewy obrońca ewidentnie z predyspozycjami ofensywnymi gra na obronie . A za napastnika można by podstawić kukłę robiła by to samo 8 razy przy piłce 6 razy do przeciwnika. 8 bramek w 3 meczach straconych i 3 strzelone (2 karne). Miał być awans!!! Kibic

autor: mmassive 2014-09-15 17:35:27

Profil mmassive w Futbolowo Wszystkie podjęte przed i w trakcie meczu decyzje personalne były suwerenną decyzją trenera. Natomiast mecz przegraliśmy wszyscy. Za tydzień TMRF. Pamiętajmy również, że mamy do czynienia z kompletnie nową drużyną seniorów. Nie zaskoczyło od razu? Trudno. Pracujemy dalej. Bez nerwowych ruchów - na to już za starzy jesteśmy :)