Praca - Trener Akademii Sportowej "Stoki"

• autor: Victoria_LDZ, 2015-05-21 10:39

Szanowni Państwo,

W związku z wyodrębnieniem się pierwszych zwartych roczników w ramach prowadzonej przez nas Akademii Sportowej "Stoki", ogłaszamy nabór na szkoleniowców kolejnych grup młodzieżowych. W pierwszej kolejności zapraszamy trenerów gotowych poprowadzić rocznik 2004/05.

Treningi 2-3 razy w tygodniu. Sprzęt zapewniony. W okresie zimowym treningi odbywają się w sali gimnastycznej zaprzyjaźnionej szkoły podstawowej, w miesiącach ciepłych - na boisku Stadionu na Stokach, posiadającego pełne zaplecze socjalne. Do trenera należy ostateczna decyzja o gotowości rocznika do wzięcia udziału w rozgrywkach ligowych.

Podstawowym zadaniem trenera będzie przeprowadzenie naboru w swojej grupie/grupach naborowych.

Wynagrodzenie: 50% wpływów ze składek w danej grupie (im więcej zawodników w większej ilości grup prowadzonych przez danego trenera, tym większe apanaże).

W rozwinięciu wiadomości znajdziecie Państwo dalsze informacje.

TRENERZY!

Akademia Sportowa „Stoki” zaprasza do współpracy!

Poszukujemy kandydatów na szkoleniowców drużyn młodzieżowych Akademii Sportowej Stoki z siedzibą na Stadionie na Stokach (Łódź, ul. Potokowa 12).

Jeśli widzisz się w roli szkoleniowca dzieci lub młodzieży, Twoim celem nie są awanse i zwycięstwa za wszelką cenę, a kształtowanie młodych sportowców od trampkarza do seniora, to nasza Akademia jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli potrafisz pracować w zespole trenerów, chcesz brać udział w opracowaniu i wdrożeniu oryginalnej koncepcji szkolenia i wychowania spójnej dla wszystkich roczników Akademii – to jesteś osobą, której szukamy!

Jeśli posiadasz co najmniej licencję UEFA C i jesteś dyspozycyjny – skontaktuj się z nami!

Praca na umowę-zlecenie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie sportowego CV oraz ogólnego zarysu wizji szkolenia młodzieży oraz swojego miejsca w Akademii na e-mail: victorialodz@poczta.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Maciejem Witkowskim pod numerem telefonu 501 419 074.

W związku z polityką równych szans w dostępie do możliwości wykonywania zawodu, do składania aplikacji zapraszamy także Panie.