Giełda transferowa - lato 2015

• autor: Victoria_LDZ, 2015-08-28 21:25

Początek ligi już w niedzielę. W zespole Victorii tym razem ruchów transferowych było niewiele, odeszło raptem dwóch zawodników, natomiast po stronie "zysków" zameldowało się pięciu nowych piłkarzy.

Po rozegraniu 87 meczów ligowych (i zdobyciu 12 goli) oraz 7 w Pucharze Polski (2 gole) z drużyną pożegnał się Michał Franc, który zasilił szeregi naszego rywala - Victorii Rąbień. Michałowi dziękujemy za pięć i pół sezonu gry w naszych barwach, pierwsze spotkanie z nim w roli rywala już za dwa tygodnie.

Zaledwie jedną rundę i sześć meczów trwał pobyt u nas Arkadiusza Dybki. NIestety, okres wypożyczenia z Zawiszy Rzgów się skończył i Arek musiał wrócić do macierzystego klubu. Nie wiemy jednak czy będzie mu dane zagrać w tym sezonie, albowiem nosi się z zamiarem poddania się interwencji chirurgicznej.

Treningi z Victorią wznowił natomiast bramkarz, Piotr Wołczyński. Po okresie problemów zdrowotnych, Piotrek, a właściwie to, co z niego zostało (minus 20 kg, szacun) podjął decyzję o wznowieniu kariery i kontynuowaniu jej w Victorii.

Z nowych twarzy: z drużyn juniorskich Widzewa Łódź przywędrował Piotr Modro. Marcin Danecki poprzednio grał w Kolejarzu Łódź. Kolejne podejście do klubu podjął Kamil Tatar. Ostatnim nabytkiem jest obrońca, Tomasz Jaros. Wszystkich nowych piłkarzy witamy i życzymy sukcesów sportowych w Victorii Stoki!

autor: ~kibic 2015-08-28 22:15:59

avatar nie mylić z Robertem Jarosem